کد خبر: 1016877 A

وزیر میراث فرهنگی خبر داد:

وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه امروزه می توان با فعالیت های استارت آپی و کسب و کارهای خلاقانه در حوزه گردشگری اشتغال و درآمد قابل توجهی برای کشور ایجاد کرد، افزود: باید از فضای مجازی نیز به منظور رونق بخشیدن به حوزه گردشگری استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اصغر مونسان شامگاه دوشنبه در بازدید از یک واحد استارت آپ گردشگری در مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با بیان اینکه گردشگری حجم بالایی از اقتصاد کشور را در برمی گیرد،افزود: فعالیت های استارت آپی می تواند سهم این حوزه را در اقتصاد افزایش دهند.

وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی همچنین تاکید کرد: باید تولید محتوا در بخش گردشگری و معرفی جاذبه های تازیخی و طبیعی و امکانات و زیرساخت های این بخش با زبان های خارجی از سوی فعالان بخش گردشگری در فضای مجازی افزایش یابد.

مونسان با بیان اینکه دولت اعتباری برای حوزه تبلیغ ظرفیت های گردشگری کشور در خارج از مرزها ندارد، اظهار داشت: فضای مجازی بستری است که می توان با برنامه ریزی مناسب و رویکرد خلاقانه به طور رایگان در آن نسبت به معرفی ظرفیت های گردشگری پرداخت که باید مورد توجه فعالان گردشگری کشور قرار بگیرد.

وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی در ادامه از مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی دیدن کرد.

افتتاح و بازگشایی دوباره یک طرح گردشگری در قزوین از برنامه های سفر روز دوم (فردا) مونسان به این استان است.

 

اشتغال درآمد فضای مجازی گردشگری گردشگری و صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر