کد خبر: 1016751 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: دستورالعمل تسهیلات بنگاه‌های ورزشی آسیب دیده از کرونا ابلاغ و بین ۴۸ تا ۹۶۰ میلیون تومان بین فعالین این حوزه در فارس که کسب و کار آنها از شیوع این بیماری متاثر شده است، پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، سهراب مختاری در توضیح این مطلب گفت: در چهل و هفتمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در تاریخ ۱۵ آذرماه ۹۹ در خصوص پرداخت تسهیلات به فعالیت‌ها، واحدها و کسب و کار بیشتر آسیب دیده از کرونا در حوزه ورزش و جوانان به تصویب رسید.

مختاری ادامه داد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری وزارت ورزش و جوانان در راستای حمایت از باشگاه داران ورزشی آسیب دیده در دوران کرونا در نظر دارد تسهیلات حمایتی خود را در قالب وام به متقاضیان ارائه کند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس افزود: از این رو موسسان باشگاه‌های ورزشی دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت ورزش و جوانان می‌توانند پس از عضویت در سامانه میز خدمت الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان و تکمیل فرم های مربوطه درخواست اولیه خود را ثبت کرده و سپس با مراجعه به سامانه کارا وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

مختاری به مراحل ثبت نام متقاضیان اشاره و بیان کرد: متقاضیان می‌توانند به میز خدمت الکترونیکی وزارت ورزش به آدرس sd.msy.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات درخواست شده، اقدام کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان دقت کنند که در قسمت مربوط به سازمان خدمت دهنده حتما اداره کل ورزش و جوانان فارس انتخاب شود در غیر این صورت درخواست متقاضی به دست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نرسیده و از چرخه رسیدگی خارج خواهد شد.

مختاری اضافه کرد: در مراحل بعدی باید مراجعین متقاضی به سامانه کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir مراجعه و شناسنامه شغلی خود را تکمیل کنند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: مراجعه مجدد متقاضی باید به سامانه کارا کرونا به آدرسcorona-kara.mcls.gov.ir و ثبت درخواست تسهیلات مورد نظر اماکن ورزشی و مراکز مشاوره جوانان با توجه به نوع مکان و حداکثر شاغلین هر بنگاه مشمول باشد.

رفاه اجتماعی کار و رفاه اجتماعی کسب و کار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مراکز مشاوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر