کد خبر: 1016735 A

معاون اقتصادی استاندار خبر داد ؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با ساخت مراکز تجاری می توان گردشگری استان قزوین را در حوزه تاریخی و طبیعی رونق داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عیسی قبادی اظهار کرد: گردشگری تاریخی و طبیعی استان قزوین با احداث مراکز تجاری و تفریحی در جوار آزادراه تهران - قزوین رونق می‌گیرد.

معاون اقتصادی استاندار بیان کرد: ایجاد بازار بزرگ پوشاک برند که انواع پوشاک، کفش، البسه ورزشی و برندهای داخلی و خارجی را عرضه می‌کند زمینه جذب هموطنان را به استان قزوین فراهم می‌سازد.

قبادی ادامه داد: عرضه پوشاک با استقرار مستقیم تولیدکنندگان داخلی و خارجی در استان برای اولین بار در کشور، قزوین را به مقصد خرید پوشاک تبدیل می‌کند و گردشگری استان را رونق می‌بخشد.

او اضافه کرد: البته اجرای این طرح منوط به رفع تهدیدها و خطرهای همه گیری کرونا و اخذ مجوزهای ستاد مقابله با این ویروس است که هم اینک با اقدامات صورت گرفته، تعداد بیماران و مبتلایان کرونایی استان رو به کاهش می‌رود.

این مسئول یادآور شد: استان قزوین، ظرفیت توسعه‌ای لازم را در بعد گردشگری، صنعتی و کشاورزی دارد و قطعا با اجرای طرح‌های موفق، شاهد توسعه استان در هریک از این ابعاد خواهیم بود.

استان قزوین کفش گردشگری گردشگری استان معاون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر