کد خبر: 1016730 A

معاون استاندار گیلان:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان رعایت تمام ضوابط و دستورالعمل های مناسب‌سازی در پرونده ساختمان‌ها و پروژه های ارجاعی به کمیسیون ماده ۱۰۰ را الزامی خواند.

به گزارش ایلنا از رشت، علی‌اوسط‌ اکبری‌مقدم در جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی گیلان که با حضور شماری از مدیران کل استان برگزار شد؛ بر لزوم فرهنگ‌سازی بیشتر و تغییر دیدگاه جامعه در راستای فراهم کردن شرایط زندگی بهتر برای تمام اقشار از جمله معلولان و سالمندان تاکید کرد.

وی با اشاره به رسالت مسئولان دستگاه های اجرایی به منظور رعایت قوانین و ضوابط مرتبط با مناسب‌سازی، خواستار توجه بیشتر نهادهای دولتی و غیر دولتی به بحث مناسب سازی شد.

اکبری مقدم توجه به مناسب سازی در پرونده ساختمان‌ها و پروژه های ارجاعی به کمیسیون ماده ۱۰۰ را مورد بحث قرار داد و رعایت تمام ضوابط و دستورالعمل های مناسب سازی در این پروژه ها را الزامی خواند و تأکید کرد که این موضوع به اطلاع عموم شهروندان نیز رسانده شود.

توجه به رعایت مناسب سازی در روستاها و انجام پیگیری های لازم توسط اداره کل امور روستایی استانداری و حضور دوره ای فرمانداران و شهرداران استان در جلسات ستاد مناسب سازی استان و ارائه گزارش عملکرد از دیگر مواردی بود که معاون استاندار گیلان بر آنها تأکید کرد.

در این جلسه مدیرکل بهزیستی و دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان نیز گزارشی از عملکرد سه ماه سوم سال جاری دبیرخانه ستاد ارائه کرد. همچنین نمایندگان تشکل‌های معلولان استان مشکلات و راهکارهای اجرایی برای انجام مناسب سازی را بیان داشتند.

امور روستایی دستگاه های اجرایی مشکلات معلولان مناسب سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر