کد خبر: 1016683 A

محمدی خبر داد:

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بعد از حدود چهار ماه، تعداد بستری‌های با علائم مشابه کرونا در استان به زیر ۲۰۰ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، در خصوص آخرین آمار کرونایی استان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ نفر بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری شدند که نسبت به روز قبل از آن که ۷۱ مورد بوده به نصف کاهش یافت و در این بازده زمانی هم ۵۷ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون ۲۵ هزار و ۱۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند، گفت: هم‌اکنون آمار بیماران بستری به زیر ۲۰۰ نفر یعنی ۱۸۶ مورد رسیده است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد کل آزمایش‌های گرفته شده برای تشخیص قطعی به کرونا در مدت مذکور را ۱۰۲ هزار ۵۰ آزمایش عنوان کرد و افزود: آزمایش پی‌سی‌آر ۴۰ هزار و ۴۰۱ نفر از این تعداد مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه طی شبانه‌روز گذشته یک مورد فوت با تشخیص قطعی کرونا در استان ثبت شده است، اضافه کرد: تاکنون یک‌هزار و ۴۲۳ نفر براثر ابتلای قطعی به کرونا در استان جان خود را از دست داده‌اند.

استان کرمانشاه امار فوتی ها بیماری کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر