کد خبر: 1016537 A

سردار قربان‌زاده خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از دستگیری ۴۰ نفر از اوباش شرور و کشف ۴ قبضه سلاح کمری، ۱۴ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۳۷ قبضه سلاح سرد در مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سرتیپ دوم پاسدار ابراهیم قربانزاده درتشریح این خبر گفت: پنجمین مرحله طرح سراسری مبارزه با اراذل و اوباش در دستور کار پلیس مشهد قرارگرفت و ماموران انتظامی مشهد در عملیاتی هماهنگ با پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی و اقدام اطلاعاتی ۴۸ ساعته ،متهمانی را در این رابطه شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در این عملیات ضربتی که با هدایت مستقیم فرمانده انتظامی مشهد انجام شد ۴۰ تن ازاوباش تحت تعقیب دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۴ قبضه سلاح کمری، ۱۴ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، ۳۷ قبضه سلاح سرد و حدود ۱۸۰ گرم هرویین کشف شد.

سردار قربان زاده خاطر نشان کرد: یکی از محورهای اساسی طرح های ارتقای امنیت اجتماعی کنترل متهمان پرونده های شرارت و اوباش سابقه دار است که در این رابطه ۶۱ نفر از آنان مورد پایش قرار گرفته و خوشبختانه مشخص شد این افراد به آغوش خانواده های خود بازگشته اند و هیچ گونه اقدام مجرمانه ای از آنان مشاهده نشده است.  

وی گفت:طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با اراذل و اوباش با جدیت و به طورمستمر در دستور کار پلیس خراسان رضوی قرار دارد و افرادی که بخواهند نظم و آرامش شهروندان را خدشه دار کنند با برخورد قانونی و قاطعانه پلیس روبرو خواهند شد.

اراذل و اوباش خانواده خراسان رضوی مشهد فرماندهی انتظامی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر