کد خبر: 1016464 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری ۲۰ نفر از اراذل و اوباش شهرستان البرز در یک مهمانی شبانه در شهر بیدستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار علی ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین با اعلام این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر حضور تعدادی از اراذل و اوباش در یک مهمانی شبانه در شهر بیدستان و اطلاعات بدست آمده از رصد فضای مجازی در این خصوص، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان البرز قرار گرفت.

وی افزود: برابر بررسی‌های انجام شده، مشخص شد این اراذل و اوباش با نقض محدودیت‌های کرونایی اقدام به برگزاری دورهمی و برپایی جشن تولد به همراه پخش موسیقی زنده و انتشار لایو در اینستاگرام از تحرکات خود کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان گفت : مأموران با هماهنگی قضایی و انجام اقدامات گسترده پلیسی، محل دورهمی متهمان را در شهر بیدستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه، تعداد ۲۰ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

سردار ابراهیمی با اشاره به کشف ۱۷ قبضه سلاح سرد و دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار استان در این دورهمی تصریح کرد: مخلان نظم و امنیت و آرامش شهروندان باید بدانند که پلیس در مواجهه با هرگونه هنجارشکنی بسیار قاطع و بدون هرگونه چشم پوشی، با هر نوع هنجارشکنی، برخورد خواهد کرد و شهروندان نیز می‌توانند در صورت مشاهده اینگونه موارد، بلافاصله موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

اراذل و اوباش استان قزوین امنیت و آرامش تلفن موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر