کد خبر: 1016274 A

بازرس کل استان:

بازرس کل استان قزوین گفت: دستگاه‌های متولی باید وظایف قانونی خود را در راستای حمایت از تولید و سرمایه گذاری به طور کامل و دقیق انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبداله آقاعلیخانی در بازدید از واحدهای تولیدی شهر صنعتی خرمدشت با اشاره به برنامه‌ها و سیاست‌های سازمان بازرسی کل کشور و بازرسی‌های کل استانی در ارتباط با حمایت از تولید ملی، اظهار کرد: سازمان بازرسی به عنوان دستگاه عالیه نظارتی نظام در تلاش است تا با آسیب شناسی، نظارت مستمر و مؤثر از دستگاه‌های اجرایی مرتبط، راهکارهای قانونی تحقق حمایت از تولید ملی را احصا کند و موانع پیش روی سرمایه گذاران را مرتفع کند.

  بازرس کل استان با توجه به مشکلات مسئولان واحدهای صنعتی افزود: بازرسی کل استان با ظرفیت‌های نظارتی و قانونی خود پیگیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی خواهد بود.

آقا علیخانی ادامه داد: تأمین امنیت و تشویق سرمایه گذاران در گرو توجه ویژه و اقدامات مؤثر دستگاه‌های اجرایی متولی است و باید با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها برای جذب سرمایه گذاران و حمایت از آنها اقدام کنند.

او خاطر نشان کرد: جهت گیری مأموریت سازمان بازرسی از ابتدای سال جاری به طور ویژه‌تر، نظارت بر عملکرد دستگاه‌های متولی بخش‌های تولید و سرمایه گذاری است و باید دستگاه‌ها در راستای حمایت از تولید و سرمایه گذاری به شکل پررنگ تری وارد عمل شوند.

استان قزوین حمایت از تولید سرمایه گذاران سرمایه گذاری سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر