کد خبر: 1016259 A

جانشین ستاد مقابله با کرونا استان اعلام کرد:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین گفت: ۱۳۰ خودرو با پلاک مخدوش شده در قزوین توقیف و از تردد آنها جلوگیری شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی در بازدید از مرکز کنترل ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: تاکید شده تا پلیس راهور با خودروهای پلاک مخدوش که برای عدم رعایت محدودیت های تردد ستاد مقابله با کرونا اقدام به این کار می کنند، قاطعانه برخورد کرده و خوردوی آنها را توقیف کند.

جانشین ستاد مقابله با کرونا استان افزود: کاهش ترددها و رعایت سایر موارد طرح محدودیت ها از سوی شهروندان استان منجر به کاهش فوتی ها و بستری بیماران کرونایی در بیمارستان های قزوین شده و این رویه تا زمان خطر شیوع کرونا باید مورد توجه قرار بگیرد.

سرهنگ مهرداد حسن پور رئیس پلیس راهور قزوین نیز در این بازدید گفت: در اجرای طرح محدودیت های تردد ساعت ۲۱شب تا ۴ صبح در بازه زمانی چهارم آذرماه تا پنجم دی ۲ هزار و ۳۹۲ برگه جریمه صادر شده است.

شیما زرآبادی پور سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین هم اظهار کرد: ۹۰ دوربین نظارتی و ۳۵ دوربین پلاک خوان، کار پایش و اعمال قانون را در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کرونا را در شهر قزوین انجام می دهند.

محمد شفیعی فرماندار قزوین و قدرت اله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین نیز در این بازدید حضور داشتند.

استان قزوین پلیس راهور حمل و نقل و ترافیک شهرداری خودرو کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر