کد خبر: 1016222 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان توسعه عرصه های صنعتی را ضروری دانست و گفت: توسعه صنعتی، در گرو فراهم سازی زیرساخت‌های صنعتی است.

به گزارش ایلنا از رشت، فرهاد دلق‌پوش در دیدار با مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان اظهار داشت: برای جذب سرمایه‌گذارهای جدید؛ افزایش زیرساخت‌ها و فراهم کردن امکانات مناسب و محدوده بندی دقیق استقرار صنایع به صورت یک راهبرد اساسی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: رفاه حال واحدهای تولیدی واقع  در شهرک‌های صنعتی استان ، برای ما بسیار مهم است و اگر مشکلی باشد باید مسائل را به صورت راهبردی و عمقی، حل و فصل نماییم و در این رابطه آمادگی کمک و تعامل را داشته و داریم.

 دلق پوش همچنین در بخشی از سخنان خود به احداث نمایشگاهی از محصولات واحدهای تولیدی در ورودی هر شهرک به عنوان یک پیشنهاد اثرگذار برای جذب سرمایه گذاری اشاره  و تصریح کرد: در واقع این پیشنهاد من برای این است که ویترینی از کلیه تولیدات آن شهرک در معرض دید علاقمندان و سرمایه گذاران قرار گیرد این کار هم باعث افزایش بازار کار واحدهای تولیدی خواهد شد و هم برای سرمایه گذاران جدید جذابیت بصری خواهد داشت.

وی همچنین عضویت شرکت شهرک‌های صنعتی در کارگروه امور زیربنایی استان را ضروری‌عنوان و خاطرنشان کرد: رسالت شرکت شهرک های صنعتی فراهم نمودن زیرساخت‌ها برای بخش تولید و صنعت است بنابراین  استفاده از سیاست و نظرات کارشناسی این بخش در توسعه امور زیربنایی استان لازم است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت  گیلان با استقبال از دیدگاه های مبتنی بر همکاری و همدلی خاطر نشان کرد: اساس این است که از ظرفیتهای دو نهاد راهبردی در حوزه صنعت گیلان برای اعتلای سرمایه گذاری و توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال به نحو مطلوب استفاده نماییم .

فصل مشترک همه ما، توسعه تولید است

در ادامه این دیدار، فریبرز سعیدی کیا ؛ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان، اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان برای ما مهم است است و به همین دلیل اولین جلسه رسمی شروع کار خود را با این سازمان برگزار ‌کردیم و معتقدیم که پس از وزارتخانه؛ اولین نهاد رسمی مرتبط با ما، سازمان صنعت استان است.

فریبرز سعیدی کیا ضمن اعلام آمادگی برای تعاملی بیشتر، بیان کرد: با توجه به اتصال خط راه آهن از گیلان به آذربایجان از طریق مرز آستارا؛ توسعه زیرساختی صنایع و تجار برای ما اولویت دارد.

 وی با اشاره به  بررسی و آنالیز زمین های واگذار شده در شهرک های صنعتی گفت: بررسی نحوه واگذاری و میزان فعالیت سرمایه گذاران اراضی صنعتی، در دستور کار و اولویت نخست ماست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان همچنین توسعه عرصه های صنعتی در شهرستان های بندری را مورد توجه و حائز اهمیت عنوان و تصریح کرد: با هم اندیشی و تعامل بسیاری از مشکلات و فرآیندها؛ قابل بهبود و اصلاح است.

 وی خاطرنشان کرد: فصل مشترک همه ما، توسعه تولید است که برای این رخداد خوشایند، همصدا و یکپارچه به تولید فکر و عمل خواهیم کرد.

بازار کار رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت زمین سازمان صنعت معدن و تجارت سعیدی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر