کد خبر: 1016078 A

معاون سیاسی فرماندارکاشان مطرح کرد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان گفت: در شرایط فعلی که آمارهای کرونا پایین آمده، بهترین راه برای تداوم این امر تقویت همکاری مردم و کسبه است؛ در غیر این صورت اصناف و بازاریان و صاحبان صنایع متضرر می شوند.

به گزارش ایلنا از کاشان، عباسعلی قپانی پور با هشدار نسبت به احتمال شیوع مجدد ویروس کرونا در کاشان و تغییر وضعیت بیان داشت: کسبه، بازاریان و صاحبان صنایع اگر امروز ما را یاری نکنند، برای نجات جان مردم مجبور می شویم دوباره اصناف و کارخانه‌ها و بازار و صنایع را تعطیل کنیم.

معاون سیاسی فرماندار کاشان اضافه کرد: در شرایط فعلی که آمارهای کرونا پایین آمده، بهترین راه برای تداوم این امر تقویت همکاری مردم و کسبه است؛ در غیر این صورت اصناف و بازاریان و صاحبان صنایع متضرر می شود.

وی خاطرنشان کرد: از همه مردم و خصوصاً کسبه و اصناف بازاریان که در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی کمک و مساعدت داشته اند، قدردانی می کنیم و لازم است دانشگاه علوم پزشکی آمار بهبود یافته وضعیت بیماری کرونا در شهرستان را به مردم شریف کاشان اعلام نماید تا شهروندان نتیجه همکاری های خود را ببینند و لمس کنند.

قپانی پور یادآور شد: شهرستان کاشان از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی رسیده و با ادامه این روند به وضعیت زرد خواهد رسید.

کاشان فرماندار کاشان ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر