کد خبر: 1016001 A

معاون اداره کل راهداری استان اعلام کرد:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: میزان جابه جایی کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در آذر ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۵ درصد رشد داشته است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، علیرضا معیری‌پور اظهار کرد: در آذر ماه تناژ بار حمل شده توسط ۱۰ هزار ناوگان باربری نسبت به آبان ماه افزایش ۷ درصدی را نشان می‌دهد.

معاون اداره کل راهداری استان افزود: این رشد قابل توجه در میزان حمل کالا مرهون تلاش ۱۲ هزار و ۷۰۰ راننده و ۸۴ شرکت حمل و نقل استان است که به ویژه در شرایط کمبود‌های فعلی در حوزه‌های تامین لاستیک و لوازم یدکی بی وقفه در حال خدمت رسانی هستند.

معیری پور به آمار حمل بار در ۹ ماهه امسال اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت با توجه به شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا بیش از ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تن انواع کالا در استان حمل شده است که این مقدار نیز افزایش ۳ درصدی نشان می‌دهد.

وی عنوان کرد:خاک معدنی، انواع نوشابه و مواد پاک‌کننده به ترتیب از بیشترین کالا‌های حمل شده با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین بوده است.

این مسئول یادآور شد: به منظور اجرای قوانین و حفظ حقوق رانندگان و شرکت‌های قانونمدار حمل و نقلی و همچنین کوتاه کردن دست دلالان، گشت‌های کنترل دروازه‌ای با همکاری پلیس راه تشکیل و در طول راه‌های حوزه استتحفاظی مستقر بوده و با برهم زنندگان نظم و عدالت توزیع بار در حوزه حمل و نقل برخورد جدی خواهند کرد.

استان قزوین جاده حمل و نقل رشد ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر