کد خبر: 1015812 A

در 9 ماهه سال جاری انجام شد؛

رئیس مسکن و امور مهندسی کمیته امداد البرز، گفت: رقمی معادل 7 میلیارد تومان توسط خیرین و کمیته امداد البرز، صرف خرید، احداث و تعمیر 439 واحد مسکونی مددجویان شده است.

به گزارش ایلنا از البرز، مازیار محمدی با اشاره به اینکه هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، صدقات، ، زکات، آورده مددجو، کمک خیران و وام قرض‌الحسنه بوده است گفت: رقمی معادل 7 میلیارد تومان صرف خرید و تعمیر 439  واحد مسکونی مددجویان شده است.

رئیس مسکن و امور مهندسی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: تمامی ایتام استان البرز که مورد حمایت این نهاد می باشند صاحب مسکن شده اند و در استان هیچ یتیمی فاقد مسکن نیست . 

او افزود: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی از جمله  خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، ، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و ... مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

محمدی با اشاره به اینکه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به‌صورت بلاعوض و معوض ارائه می‌شود یادآور شد: معرفی خانوارهای تحت حمایت به ادارات برق، گاز و آب و فاضلاب برای بهره‌مندی از انشعابات رایگان نیز ازجمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است.

 

کمیته امداد البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر