کد خبر: 1015709 A

به‌زودی انجام می شود:

مسئول توسعه زیرساخت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از تامین روشنایی معابر اصلی فازهای ۴ و ۷ شهرجدید هشتگرد در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به اینکه برخی معابر فاقد روشنایی بودند از اداره برق درخواست شد که طرح مناسب را ارائه کند تا پس از آن نسبت به عقد قرارداد با پیمانکار ذیصلاح اقدام گردد.

به گزارش ایلنا از البرز تیمور امرایی اظهار داشت: پروژه روشنایی معابر  با بودجه شرکت عمران شهرجدید هشتگرد انجام خواهد شد و پس از تکمیل پروژه دیگر نقاط تاریک نخواهیم داشت.

امرایی با اشاره به احداث واحدهای مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد تصریح کرد: بیش از این در ۳۲ هزار واحد مسکن مهر زیرساختهای آب و برق و گاز آنها انجام شده و الباقی واحدها نیز توسط پیمانکار در حال توسعه زیرساخت و نصب انشعابات هستند.

او افزود: برای تکمیل زیر ساخت واحد مسکن مهر باقیمانده و معابر شهری در سالجاری تفاهم نامه‌‌ای با نهادهای خدمات رسان از جمله  آبفا به میزان ۵۱ میلیارد تومان و شرکت برق  به میزان ۳۰ میلیارد تومان منعقد شده است که این تفاهم نامه به خوبی در حال انجام است.

امرایی از ادارات خدمات رسان آب و برق خواست نسبت به تکمیل زیر ساخت در  ۱۸ پروژه مسکن مهر باقیمانده در اسرع وقت اقدام نمایند.

مسئول توسعه زیرساخت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد گفت: تاکنون ۳۲ کیلومتر شبکه فاضلاب، ۳۳ کیلومتر شبکه آب، ۶ کیلومتر شبکه برق انجام شده که نصب ۳۲ هزار کنتور آب، بیش از  ۳۱ هزار کنتور برق و ۲۴ هزار کنتور گاز در مساکن مهر اجرا شده است.

امرایی با اشاره به تکمیل زیرساخت پروژه سهندساران گفت: در زمان حاضر تکمیل زیرساختهای این پروژه در حال انجام است و همزمان تحویل موقت آن نیز آغاز شده است که در هفته قبل ۲۰ نفر برای تحویل موقت واحد خود مراجعه نموده اند و نهادهای مرتبط در تلاش هستند تا به زودی زیرساختهای باقیمانده این پروژه را تکمیل کنند.

روشنایی معابر شرکت عمران شهر جدید هشتگرد شرکت توزیع برق البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر