کد خبر: 1015641 A

فرماندار شهرستان گیلانغرب خبر داد:

فرماندار گیلانغرب گفت: ۴۰ روستای این شهرستان در ۲ بخش مرکزی و گواور با ۴۵ میلیارد تومان اعتبار از نعمت گاز برخوردار شدند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، کوروش محمودیان فرماندار شهرستان گیلانغرب با اعلام این خبر گفت: با احتساب این تعداد روستا، هم اکنون ۱۲۲ روستای شهرستان گیلانغرب با ۸۰ میلیارد تومان گاز رسانی شده اند.

وی با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد روستاهای گیلانغرب از نعمت گاز برخوردارند، گفت: گیلانغرب به عنوان یکی از ۲ شهرستان پیشرو در زمینه اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان کرمانشاه است که در این خصوص تا پایان امسال از میانگین کشوری پیشی می گیرد.

فرماندار گیلانغرب گفت: هم اکنون گازرسانی به یک روستای باقی مانده علیرضاوندی در بخش گواور در حال اجرا است و اشتراک پذیری ۱۰ روستا در دهستان ویژنان شروع شده و تزریق گاز انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: کار گازرسانی به روستاهای دهستان دیره نیز از پیشرفت خوبی برخوردار است و ۹۰ درصد کار نصب ایستگاه شیشه راه انجام شده که تعداد ۱۰ روستای دهستان دیره تا پیش از پایان امسال گازدار می‌شوند.

محمودیان گفت: با توجه به پیگیری های به عمل آمده پکیج روستاهای باقی مانده در دهستان های چله و ویژنان در بخش مرکزی در حال طراحی و اقدام است که امیدواریم تا پایان امسال بخش اعظم آن ها محقق شود.

شهرستان گیلانغرب گاز رسانی روستا ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر