کد خبر: 1015625 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از تخریب هفت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم قانونی راه ها در این شهرستان خبر داد.

مجید مفیدی فر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از نیشابور گفت: طی بازدیدهای انجام شده اکیپ حریم راه از محورهای مواصلاتی شهرستان و در اجرای تبصره یک از ماده ۶ قانون ایمنی راه‌ها و راه آهن هفت مورد تجاوز به حریم راه شناسایی شد که هر ٧ مورد با هماهنگی و اخذ دستور قضایی قلع و قمع شد.

وی ضمن هشدار به کلیه افراد متخلف و فرصت طلب که به هر نحوی در صدد تصرف و تجاوز به حریم راه ها هستند اظهار داشت: اکیپ حفاظت از حریم راه این اداره با جدیت با هرگونه قانون گریزی و قانون شکنی مقابله کرده و تصرفات و ساخت و سازها در هر مرحله ای که باشند قطعا تخریب خواهند کرد. 

مفیدی فر در پایان با اشاره به جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز از اول سال جاری در نیشابور اعلام کرد: راهداری نیشابور با برنامه ریزی دقیق در ارتباط با حضور اکیپ حفاظت از حریم راه این اداره در حوزه استحفاظی شهرستان و جدیت بسیار خوب این اکیپ در برخورد با متجاوزین به حریم راه، ١٢ مورد در شش ماهه اول سال و ٧ مورد در آبان و آذر ماه سال جاری شناسایی و با حکم دادستانی و همکاری دستگاه‌های زیربط تخریب شده است.

تجاوز راهداری و حمل و نقل جاده ساخت و ساز محورهای مواصلاتی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر