کد خبر: 1015617 A

رئیس بیمارستان امام رضای تبریز:

رئیس بیمارستان امام‌رضا(ع) تبریز گفت: آمار مراجعان به اورژانس بیمارستان یک‌هزار تختخوابی امام رضا در ۲ هفته گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، مسعود فقیه دینوری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در این مرکز درمانی با کاهش حدود ۶۰ درصدی بستری های این مرکز مواجهیم و توصیه می‌کنیم مردم همچنان احتیاط خود را از دست ندهند و به پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های پزشکی پایبند باشند تا کرونا دوباره شدت نگیرد.

وی افزود: بر این اساس در همین مدت کل بستری بیمارستان بیش از ۵۰ درصد کم شده و تعداد فوتی‌ها نیز کاهش محسوس یافته، ضمن اینکه برخی از بخش های تخصصی بیمارستان نیز بازگشایی شده است. 

دینوری با اشاره به رفع مشکل کمبود اکسیژن در بیمارستان امام رضا نیز که در حدود یک ماه پیش رسانه ای شده بود، گفت: اکسیژن مورد نیاز بیمارستان با تدابیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مسئولان نظارتی و امنیتی و مدیریت کلان آذربایجان شرقی در حال حاضر به طور کلی رفع شده است.

وی تاکید کرد: کاهش بستری بیماران کرونایی حاصل رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم است که باید استمرار یابد، زیرا در غیر این صورت شاهد شیوع و اوج مجدد بیماری خواهیم بود.

آذربایجان شرقی امام رضا بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر