کد خبر: 1015340 A

امیرآبادی به ایلنا خبر داد:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی های انجام شده با استاندار قم، گفت: احداث بزرگترین کارخانه چادر مشکی ایران، در دستور کار مسئولان استان قم قرار گرفته است.

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با بیان اینکه بزرگترین کارخانه تولید چادرمشکی ایران در شهرک صنعتی شکوهیه قم احداث خواهد شد، گفت: طبق رایزنی‌های انجام شده با استاندار قم و برخی دیگر از مسئولان مربوطه، ان شاءالله در آینده نزدیک شاهد احداث بزرگترین کارخانه تولید چادر مشکی ایران در قم خواهیم بود.

وی افزود: این کارخانه با تلاش ستاد اجرایی فرمان امام(ره) احداث خواهد شد و طبق پیش بینی های صورت گرفته، مهمترین برند چادر مشکی ایران از همین کارخانه در قم تولید و در اختیار مردم کشور قرار خواهد گرفت.

احمد امیرآبادی فراهانی

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس اقدامات و رایزنی هایی که تا کنون صورت گرفته، قرار شد تا زمینی به مساحت ۱۰۰هکتار در مجموعه شهرک صنعتی شکوهیه و همچنین آب مصرفی به میزان ۱۵لیتر در ثانیه، در اختیار مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) قرار گیرد تا این کارخانه که بعنوان بزرگترین کارخانه چادرمشکی ایران خواهد بود، احداث شود.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی‌ها، این کارخانه، چادرمشکی را با قیمتی بسیار ارزان تر از قیمتی که اکنون در بازار وجود دارد در اختیار مردم قرار خواهد داد؛ ضمن اینکه اشتغال بسیار خوبی برای مجموعه استان قم ایجاد خواهد کرد.

استان قم استانداری قم احمد امیر آبادی فراهانی شهرک شکوهیه قم چادر مشکی ستاد اجرایی فرمان امام صنعت قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر