کد خبر: 1015116 A

نماینده مردم البرز در مجلس:

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با اشاره به مشکلات رفاهی، بهداشتی و آموزشی ساکنین مسکن مهر ماهدشت، گفت: مسکن مهر ماهدشت بدون زیرساخت لازم، طی سنوات گذشته راه اندازی شد لذا باید با تعامل بین دستگاهی برای ساکنین فعلی که بالغ بر ۱۵ هزار نفر جمعیت است بستر مناسب فراهم شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از البرز، علیرضا عباسی در حاشیه بازدید از حلقه دره، مسکن مهر، نهر سیاه جوی و کمپ ماده ۱۶ ماهدشت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: طی جلسات و دیدارهای متعدد مردمی، اولویت‌بندی‌هایی انجام شد که در صدد رفع آنها هستیم.

وی افزود: مسکن مهر ماهدشت بدون زیرساخت لازم، طی سنوات گذشته راه اندازی شد لذا باید برای ساکنین فعلی که بالغ بر ۱۵ هزار نفر جمعیت است بستر مناسب فراهم شود.

عباسی با اشاره به مشکلات رفاهی، بهداشتی و آموزشی ساکنین مسکن مهر ماهدشت، تصریح کرد: مسایل این منطقه اغلب بین دستگاهی رفع می شود و با توجه به اختیارات مدیرانی چون مسکن و شهرسازی، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان، لازم است مسئولین ذیربط حضور داشته باشند و تصمیم گیری دقیقی انجام شود‌.

وی با عنوان اینکه این موضوع نیازمند تعامل استاندار البرز است، اظهار داشت: استان مسائل عدیده ای دارد چراکه در شاخص های متعدد در جایگاه آخر قرار دارد لذا نیازمند برنامه ریزی دقیق و درست مدیران است.

نماینده مردم کرج فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ارتقاء شاخص های ورزشی، آموزشی، بهداشتی در ماهدشت گفت: با توجه به اینکه سرانه ورزشی در کشور یک مترمربع و در استان ۴۰ سانتی مترمربع است اما سرانه ورزشی ماهدشت ۸ سانتیمتر مربع است و این درحالیست که ورزشکاران و مدال آوران خوبی در این منطقه ساکن هستند.

وی به تخصیص بودجه البرز اشاره و تصریح کرد: استان از این نظر نیز جایگاه خوبی ندارد و این نشان از کم‌کاری مسئولان مربوطه است.

عباسی در پایان ابراز امیدواری کرد که در سالهای آتی با هم افزایی سایر دستگاه‌ها بتوان در ارتقاء استان سهیم شد.

ماهدشت کرج علیرضا عباسی نماینده مردم البرز در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر