کد خبر: 1014993 A

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر گفت: سه متهم به سرقت طلا و دو مالخر در کاشمر دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا از مشهد، سرهنگ حسین احمدی فرمانده نیروی انتظامی  کاشمر گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت طلا از شهروندان و چند واحد صنفی طلا فروشی در کاشمر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی شیوه وقوع سرقت و با اشراف اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته طلا فروشی‌ها، یک متهم زن را که با استفاده از روش کش روزنی اقدام به سرقت طلا کرده بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی او را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده نیرو انتظامی کاشمر با اشاره به اعتراف متهم به ۳ فقره سرقت طلا به روش کش روزنی از طلا فروشی‌های این شهرستان،  ادامه داد: در ادامه ماموران انتظامی با بررسی‌های صورت گرفته یک متهم زن و یک متهم مرد را که اقدام به سرقت طلا از شهروندان می‌کردند، شناسایی و دستگیر کردند که آن ها نیز پس از مواجه با ادله پلیس به دو فقره سرقت اعتراف کردند.

احمدی با اشاره به دستگیری دو مالخر در این زمینه، بیان کرد: تحقیقات در این مورد ادامه دارد؛ شهروندان ضمن تجهیز واحد‌های صنفی خود به وسایل پیشرفته الکترونیکی جهت پیشگیری از سرقت، نهایت دقت را در حفظ و نگهداری از اموال خود داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

پلیس آگاهی سرقت مشهد نیروی انتظامی طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر