کد خبر: 1014984 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از راه اندازی ۹ واحد در زمینه تولید محصولات فلزی همزمان با سال جهش تولید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور با اعلام این خبر اظهار کرد: با راه اندازی این واحدهای تولیدی در سال جاری برای بیش از ۳۰۰ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بیان کرد: پنج واحد از این واحدها در شهرک صنعتی لیا و چهار واحد نیز در شهرک صنعتی کاسپین ۲ (آبیک) فعال و راه اندازی شده اند.

خانپور با بیان اینکه حدود یک سوم واحدهای راه اندازی شده در شهرک های صنعتی استان قزوین در سال جاری شامل صنایع فلزی هستند، یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۶ واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به بهره برداری رسیده اند.

وی، به تولیدات این واحدهای تازه راه اندازی شده نیز اشاره کرد و افزود: زمینه تولیدات این واحدها شامل انواع اسکلت های فلزی و فولادی، شمش مس، فنرهای پیچشی، کشش سرد تسمه فولاد، خم کاری ورق، اجزا و قطعات فلزی یخچال و فریزر، قالب سازهای آجر و سرامیک نسوز، انواع برانکاردهای پزشکی و تخت اتاق عمل، سیلوهای فلزی و بهسازی و نوسازی انواع ماشین آلات کشاورزی است.

استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

حدود هزار واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین پروانه بهره برداری دارند.

استان قزوین فولاد کشاورزی صنعتی شهرک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر