کد خبر: 1014914 A

سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری:

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین گفت: ساخت و احداث واحدهای مسکونی، تجاری و اداری در استان قزوین در 9 ماهه امسال نسبت به پارسال 38 درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمید ضیائی اظهار کرد: در 9 ماهه سال جاری مناطق سه گانه شهرداری قزوین جهت ساخت و احداث سه هزار و 785 واحد مسکونی ، تجاری و یا اداری 892 پروانه ساخت صادر کرده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 38 درصدی داشته است.

سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری افزود: این مناطق هم چنین در آذرماه سال جاری جهت ساخت و احداث 219 واحد مسکونی، تجاری و یا اداری 56 پروانه ساخت صادر کرده اند که با مقایسه آن نسبت به آذرماه سال گذشته شاهد رشد 21 درصدی هستیم.

ضیایی با اشاره به این که در آذرماه سال جاری  تعداد 60 مورد پایان کار از سوی مناطق سه گانه شهرداری قزوین صادر شده است، خاطر نشان کرد : بیشترین پایان کار صادر شده با عدد 27 در منطقه سه شهرداری است و پس از آن شهرداری منطقه 2با عدد21 و شهرداری منطقه 1باعدد 12 در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند .

وی در پایان با اشاره به این که تعداد پایان کارهای صادرشده در 9ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 21 درصدی را نشان می دهد، تعداد پایان کارهای 9ماهه امسال را 635 مورد اعلام کرد.

استان قزوین رشد سه گانه شهرداری معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر