کد خبر: 1014608 A

فرماندار شهرستان ماسال گفت: پنج نفر بیمار کرونایی در شهرستان ماسال بستری بوده که به گفته پزشکان حال عمومی آنان مساعد است.

به گزارش ایلنا از ماسال،وحید پور حضرت با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در شهرستان ماسال اظهار کرد: طبق اعلام وزارت بهداشت ماسال یکی از شهرستان‌های نارنجی ولی ناپایدار گیلان بوده که با کوچک‌ترین غفلتی این شهر تغییر وضعیت می‌دهد.

او وضعیت عمومی بیماران مبتلا به کرونا در ماسال را مساعد دانست و افزود: پنج نفر بیمار کرونایی در شهرستان ماسال بستری بوده که به گفته پزشکان حال عمومی آنان مساعد است.

فرماندار شهرستان ماسال با اذعان به اینکه تمامی فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی در این شهر تا تغییر شرایط ممنوع است، تصریح کرد: از اولین روز اعمال محدودیت‌های کرونایی هوشمند در کشور مشاغل سطح سه و چهار، مراکز آموزشی و مذهبی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی در ماسال تعطیل و ضمناً در تمامی ادارات کارکنان با دوسوم ظرفیت در محل کار خود حاضر می‌شوند.

پور‌حضرت از ممنوع بودن ورود خودروهای غیربومی به ماسال خبر داد و گفت: مأموران پلیس‌راه و نیروی انتظامی در مبادی ورودی ماسال حضورداشته و از ورود خودروهای غیربومی به این شهر جلوگیری و خودروها در صورت حضور در ماسال ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

او با درخواست از مردم در خصوص عدم برپایی مراسمات سنتی در ماسال بیان کرد: هرساله در ماسال مراسمات سنتی بسیار زیادی برگزار می‌شود ولی شرایط در کشور و گیلان بسیار شکننده بوده و از تمامی مردم عاجزانه درخواست دارم تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به بهترین نحو اجرایی کنند.

 

فرماندار شهرستان نیروی انتظامی وزارت بهداشت عمومی ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر