کد خبر: 1014581 A

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان شرقی خبرداد؛

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان شرقی گفت: همزمان با یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی، نشست تخصصی نگاهی به دستاوردهای مطبوعاتی نهضت آزادیستان در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،مرتضی شفیعی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی، نشست تخصصی نگاهی به دستاوردهای مطبوعاتی نهضت آزادیستان در تبریز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این نشست ششم دی ماه به همت خانه مطبوعات استان و ستاد همایش بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، در تالار خاقانی خانه فرهنگ تبریز به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

شفیعی با بیان این‌که «نشست تخصصی نگاهی به دستاوردهای مطبوعاتی نهضت آزادیستان» با سخنرانی و حضور اساتید و پژوهشگران برجسته تاریخ معاصر و مطبوعات کشور همراه خواهد بود، گفت: قرار است این نشست در آدرس های اینستاگرامی Azarshnews@ و @shahidkhiyabani به صورت زنده برای عموم علاقه‌مندان پخش شود.

وی افزود:  سیروس برادران شکوهی، استاد تاریخ دانشگاه تبریز،  عباس قدیمی، استاد تاریخ دانشگاه تبریز و محمد عزیزی راد پژوهشگر تاریخ مطبوعات آذربایجان در این نشست تخصصی به طرح موضوع خواهند پرداخت.

 

آذربایجان شرقی دی ماه رسانه مطبوعات خانه فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر