کد خبر: 1014523 A

در بازدید عضو شورای شهر رشت؛

در جریان بازدید عضو شورای شهر رشت، مدیران سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های شهری شهرداری و رئیس اداره گاز ناحیه یک رشت زمینه های توسعه و بهبود وضعیت بازارچه میوه و تره بار میرزاکوچک رشت فراهم شد.

به گزارش ایلنا از رشت، در این بازدید محمدحسن عاقل منش با تاکید بر اینکه بازارچه میرزاکوچک نخستین بازارچه ای بوده که توسط شهرداری در رشت ایجاد شده است، گفت: هم اکنون این بازارچه ۳۰۰ غرفه دارد که می توان آن را بزرگترین بازارچه رشت دانست.

وی با اشاره به اینکه بازارچه میرزاکوچک در سال ۱۳۷۲ به همت شهرداری رشت افتتاح شده، افزود: در سالهای اخیر از نظر بصری و ساخت سر در ورودی بازارچه به وسیله سازمان ساماندهی مشاغل شهری اقدام شده و قدردانی کرد و گفت: اعضای هیات امنای این بازارچه و کسبه آن خواستار رفع مشکل شبکه گذاری گاز برای غرفه ها هستند.

عاقل منش همچنین وعده داد که تکمیل نمازخانه بازارچه را پیگیری کند و هماهنگی های لازم با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای دیوارنگاری و نقاشی آن را به عمل آورد و با توجه به وجود بستر مناسب برای فعالیت گروه موزیک در جهت استقرار این گروه در بازارچه در زمان هایی از روز به منظور جلب نظر شهروندان و ایجاد فضای شاداب اقدام شود.

این عضو شورای اسلامی تاکید کرد: توجه به مشکلات اساسی و زیربنایی این بازارچه از موضوعات مهمی است که متولیان شهری باید به آن توجه داشته باشند و یکی از درخواست‌های ما پیگیری این مسائل به وسیله مدیریت شهری است.

شهرداری عضو شورای اسلامی شهر گاز مشکلات میوه و تره بار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر