کد خبر: 1014181 A

مدیر مخابرات منطقه قزوین اعلام کرد:

مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: به منظور خدمات‌رسانی بهتر به مشترکین و استفاده مناسب از اینترنت، ۵ ایستگاه تلفن همراه در استان قزوین به تکنولوژی نسل جدید مجهز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی شرکت مخابرات استان قزوین، محمدرضا نصرآبادی اظهار کرد: با توجه به نیاز روز افزون مردم به سرویس های مخابراتی‌ و استفاده ازبرنامه های آموزشی در ایام کرونا و بهره مندی هرچه‌ بیشتر مشترکین از خدمات مخابراتی نسبت به استفاده از تکنولوژی روز و مدرن اقدام شد.

مدیر مخابرات منطقه استان اضافه کرد: در این راستا و به منظور افزایش کیفیت خدمات و بهره‌مندی مشترکان روستایی از اینترنت در شبکه شاد، در آذر ماه امسال تعداد ۵ ایستگاه تلفن همراه روستایی به تکنولوژی نسل سوم یا چهارم ارتقا پیدا کرده است.

نصرآبادی بیان کرد: از مجموع ۵ ایستگاه تلفن همراه روستایی اعلام شده تعداد یک ایستگاه در شهرستان قزوین در منطقه الموت بالا، تعداد ۳ ایستگاه در شهرستان تاکستان شامل مناطق افشاریه و دودانگه علیا و سفلی و یک ایستگاه در شهرستان آوج شامل خرقان شرقی است.

وی یادآورشد: با این تجهیزات جدید در مجموع ۶۸۰ خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر ۲۱۰۰ نفر از این امکانات به منظور استفاده از اینترنت تلفن همراه بویژه در امور درسی و آموزشی بهره مند شدند.

این مسئول تصریح کرد: افراد بهره مند از سرویس های ایجاد شده روستایی در شهرستان های یاد شده ‌شامل ۶۳ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۷۹ نفر در شهرستان قزوین، تعداد ۲۹۶ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۸۳۶ نفر در شهرستان تاکستان و در شهرستان اوج ۳۲۱ خانوار با جمعیتی حدود ۹۹۶ نفر  هستند.
استان قزوین اینترنت تلفن همراه خدمات رسانی روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر