کد خبر: 1014044 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اعلام کرد؛

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: متخلفان اقتصادی در استان قزوین از ابتدای امسال تاکنون به پرداخت ۶۰۵ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هوشنگ محمدی اظهار کرد: حدود هفت هزار پرونده از ابتدای سال تاکنون با موضوع تخلفات صنفی، قاچاق کالا و ارزو بداشت، درمان و دارو در تعزیرات حکومتی قزوین تشکیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

مدیرکل تعزیرات استان افزود: از این میزان پرونده پنچ هزار و ۸۴۲ جلد مربوط به پرونده های کالا و خدمات و تخلفاتی نظیر گران فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت کالاها بوده است که در بازه زمانی سه روز رسیدگی شد.

محمدی ادامه داد: ۵۷۶پرونده نیز در این مدت در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است که بیشتر آنها مربوط به سوخت، دخانیات و محصولات بهداشتی و آرایشی بوده است که در بازه زمانی ۱۰ روز رسیدگی شد. همچنین ۵۸۴ پرونده در زمینه دارو و درمان تشکیل شده است.

او یادآور شد: در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا پرونده‌ها با عناوین عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی،گرانفروشی اقلام بهداشتی،فروش اقلام بهداشتی تاریخ مصرف گذشته،تقلب، عرضه و فروش کالاهای قاچاق بهداشتی قاچاق رسیدگی شده و در مجموع به پرداخت بیش از ۶۰۵ میلیارد و ۷۱۰میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.

استان قزوین تعزیرات درمان قاچاق جریمه نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر