کد خبر: 1014031 A

با حکم فلاح؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در حکمی علی اکبر چتری را به عنوان سرپرست جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، فرشید فلاح با صدور حکمی «علی اکبر چتری» را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر منصوب و معرفی کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این حکم حمایت، هدایت و نظارت بر فعالیت های حوزه فرهنگ، برنامه ریزی برای توسعه موسسات فرهنگی، هنری و قرآنی و کانون های فرهنگی هنری مساجد، کشف استعدادهای نو و خلاق، ترویج اقتصاد فرهنگ و هنر، اهتمام به فرهنگ عمومی و ظرفیت های فرهنگ بومی را به عنوان اولویت کاری سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی مهدیشهر مورد تاکید قرار داد.

در حکم فلاح با تاکید بر اینکه وجود استعدادهای فراوان فرهنگی وهنری در شهر تاریخی و فرهنگی مهدیشهر یادآور شد: این رسالت در سایه همدلی و همکاری همه فرهیختگان و هنرمندان آن شهرستان و با هماهنگی و همکاری با فرماندار، ائمه جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی محقق خواهد شد.

تا پیش از این محمد طاهریان ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر را بر عهده داشت که به تازگی به سمت مدیرکل امور کتابخانه های عمومی استان سمنان منصوب و مشغول فعالیت شده است.

 

 

سمنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی مهدیشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر