کد خبر: 1013760 A

در خوزستان رخ داد؛

مدیرعامل آتش نشانی دزفول از مرگ 2 کارگر در سیلوی سویای این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالحسین معظم فر که شخصا در این عملیات حضور داشت در این باره گفت: ساعت ۱۳ و پنجاه دقیقه امروز طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ این سازمان گزارش سقوط دو کارگر ۳۴ و ۴۶ ساله در سیلوی سویا از شرکت طیور دانه سلامت دزفول اطلاع رسانی شد .

وی افزود: ستاد فرماندهی عملیات سریعا آتش نشانان ایستگاه عملیاتی شماره یک را به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی شماره یک اعزام کرد.

معظم فر تصریح کرد: در این حادثه که علت آن در دست بررسی است متاسفانه دو نفر از کارگران این شرکت بر اثر ریزش دانه های سویا درون سیلو ۱۷۰ تنی گرفتار شدند و بعلت نبود اکسیژن جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل آتش نشانی دزفول در ادامه افزود: تنها راه دسترسی به جنازه ها ایجاد برش بوسیله دستگاه فرز بر روی جداره سیلو بود که به کمک کارگران همان شرکت و اهالی منطقه پس از ۶ ساعت تلاش هر دو جنازه از درون سیلو خارج شدند.

مدیرعامل آتش نشانی دزفول ضمن ابراز تاسف و همدردی با خانواده های جان باختگان این حادثه تلخ، از تمامی نیروهای امدادی خصوصا فوریت های پزشکی، آتش نشانی شهرک های صنعتی،نیروی انتظامی، پرسنل همین شرکت و اهالی منطقه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

آتش نشانی خانواده فوریت های پزشکی مرگ نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر