کد خبر: 1013469 A

مدیر تعاون روستایی استان خبرداد:

مدیر تعاون روستایی استان قزوین از آماده سازی بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در قزوین با هدف حمایت از تعاونی‎های کشاورزی و حذف واسطه خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام رحمانی با اعلام این خبر اظهار کرد: برای آماده سازی این بازارچه واقع در خیابان بوعلی تقاطع خیام پنج میلیارد ریال اعتبار در سال های گذشته هزینه شده است.

مدیر تعاون روستایی استان با بیان اینکه پارکینگ این بازارچه نیز تعبیه شده است، افزود: در راه اندازی این پارکینگ به دلیل اعتراض مجاوران بازارچه با مشکل روبرو هستیم که امیدواریم این مساله را حل کنیم تا مانعی پیش روی راه اندازی بازارچه نداشته باشیم.

رحمانی ادامه داد: این بازارچه دارای ۲۸ غرفه است که در آنها محصولات کشاورزی به طور مستقیم عرضه خواهد شد و امیدواریم امسال آنرا راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به تلاش تعاون روستایی استان قزوین برای ایجاد بازارچه های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در شهرهای بزرگ استان،گفت: در همین راستا با موافقت شهرداری محمدیه در حال مقدمات ایجاد بازارچه کشاورزی در ناحیه شهری مهرگان هستیم.

این مسئول یادآور شد: براساس مذاکرات انجام شده برای اجرای این پروژه، زمین این بازارچه باید از سوی اداره کل راه و شهرسازی تامین شود.

مدیر تعاون روستایی استان خاطرنشان کرد: حذف واسطه ها و عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با ایجاد بازارچه های یاد شده به سود کشاورزان و مصرف کنندگان است و مانع از افزایش غیرمنطقی محصولات کشاورزی می شود.

شهرداری کشاورزی محصولات کشاورزی تعاون روستایی استان قزوین مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر