کد خبر: 1013429 A

آل بویه خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: صدور مجوز احداث و گواهی پایان کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در ۹ ماه سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن به ترتیب ۱۷ و ۲۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: جواز احداث ساختمان‌ و گواهی پایان کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان این مدت در هم‌سنجی با سال گذشته آن از لحاظ مساحت، افزایش‌ ۲.۸ و ۲.۶ برابری داشته است.

او بیان کرد: در ۹ ماه امسال ۱۶۱ فقره جواز احداث ساختمان در بیش از ۱۳۴ هکتار اراضی شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان صادر شده است. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ابرازداشت: در مدت مشابه سال گذشته، ۱۳۸ فقره جواز ساخت در بیش از ۴۷ هکتار از اراضی شهرک‌‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان صادر شد.

او تصریح کرد: صدور مجوز احداث در اراضی شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان در ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن از نظر تعداد حدود ۱۷ درصد افزایش داشت.

آل‌بویه با اشاره به صدور ۳۵ فقره گواهی پایان کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در ۹ ماه سال گذشته خاطرنشان کرد: این مقوله در مدت مشابه امسال ۴۳ فقره بود که مقایسه آمارها بیانگر افزایش ۲۲ درصدی صدور گواهی پایان کار دارد. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در ادامه اضافه کرد: در حالی که گواهی پایان کار در ۹ ماه سال گذشته برای حدود ۲۸ هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان صادر شد در مدت مشابه امسال این شاخص به بیش از ۷۴ هکتار رسید.

آل‌بویه افزایش صدور مجوز احداث و گواهی پایان کار در شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان سمنان را بیانگر اقبال فعالان صنعتی به سرمایه‌گذاری عنوان و بیان کرد: این مساله نوید بخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال استان است.

او گفت: کل اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

 

صدور مجوز شرکت شهرک های صنعتی سمنان گواهی پایان کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر