کد خبر: 1013379 A

امروز انجام شد؛

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه به منظور آشنایی با پیشرفت و روند اجرایی پروژه خط ۲ قطار شهری کرج از این طرح بازدید کردند.

به گزارش ایلنا از البرز ، حجت‌الله میرزایی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارگاه پروژه خط ۲ قطار شهری کرج، از این پروژه به عنوان پروژه‌ راهبردی کلانشهرکرج نام برد و اظهار داشت: پروژه متروی کرج با پیگیری‌‌های مسئولان استان و عملکرد شرکت سابیر که از شرکت‌های زیرمجموعه شستاست روند خوبی را در پیش گرفته و امیدواریم تا با همه توان و همکاری مسئولان بتوانیم در رفع موانع و مشکلات پروژه در راستای بهبود رفاه مردم و مناسب‌سازی حمل‌و‌نقل عمومی در استان گام موثری برداریم.

در این بازدید، علاوه بر ایستگاه ۴۵ متری گلشهر، تونل و مسیر ریل‌گذاری‌شده پروژه مورد بررسی قرار گرفتند.

علیرضا سجادی، مدیرعامل شرکت سابیر، نیز درباره روند اجرایی پروژه و همچنین زمان‌بندی خرید تجهیزات و راه‌اندازی خط به همراه مشکلات پیش‌رو گزارشی ارائه کرد.

شرکت سابیر مجری خط ۲ قطار شهری کرج، با افزایش حجم عملیات اجرایی در جبهه‌های متعدد پروژه در حال حاضر ظرفیت بالایی از نیروی انسانی و ماشین‌آلات را در خدمت گرفته تا بر اساس برنامه زمان‌بندی در اولویت اول بهره‌برداری، اهداف مورد نظر را محقق سازد.

در این بازدید، حسین فلاح‌نژاد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، جواد طاهرپور، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی اقتصادی، و سیدعلیرضا سجادی، مدیرعامل شرکت سابیر و پروژه قطار شهری کرج، حجت‌الله میرزائی را همراهی کردند و از نزدیک با روند پیشرفت پروژه مذکور آشنا شدند.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی پروژه مترو کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر