کد خبر: 1013305 A

معاون اداره کل میراث فرهنگی استان خبرداد:

معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین از پلمب ۲ واحد گردشگری در استان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نادر محمدی با اعلام این خبر گفت: به دنبال بازدید مستمر بازرسان کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان برای کنترل و مقابله با گسترش ویروس کرونا، یک واحد اقامتی بین‌راهی و یک سفره‌خانه سنتی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی تا اطلاع ثانوی پلمپ و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

معاون اداره کل میراث فرهنگی استان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ واحد متخلف گردشگری به دلیل تخلفات صنفی، بهداشتی و عدم رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمپ شده‌اند، تصریح کرد: در شرایط کنونی نظارت بازرسان کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان تا برقراری شرایط عادی به صورت مستمر و با جدیت ادامه خواهد داشت و بدون شک با موارد تخلف در واحدها که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد، برابر قانون برخورد خواهد شد.

محمدی با تاکید بر ضرورت عمل به دستورالعمل‌های ابلاغی توسط واحدهای گردشگری برای حفظ سلامت هموطنان عزیز یادآور شد: هم‌استانی‌های عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای گردشگری از طریق تماس با تلفن گویای  ۰۲۸۳۳۶۸۵۰۲۴ شکایات خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

استان قزوین جامعه گردشگری گردشگری و صنایع دستی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر