کد خبر: 1013221 A

رئیس سازمان صمت گیلان مطرح کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: این سازمان آمادگی آن را دارد که در رفع مشکلات تصفیه خانه و تاسیسات زیربنایی شهرک های صنعتی در سطح ملی و استانی همکاری کامل را داشته باشد.

به گزارش ایلنا از رشت، فرهاد دلق پوش رئیس سازمان صمت استان گیلان در آئین معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان که با حضور معاون امور اقتصادی استانداری گیلان برگزار شد، ضمن تشکر و قدردانی از همه کسانی که به رونق تولید و کسب و کار کمک می‌کنند، بیان داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی در یک استان مرزی به دلیل اینکه بهترین و نزدیک‌ترین مسیر صادرات به بازارهای اروپایی است، پتانسیل و ظرفیت هایی دارد که می تواند پیشانی و پیشروی توسعه در کشور باشد .

رئیس سازمان صمت استان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی در کشور گفت: با استقرار واحدهای دانش بنیان و صادرات محور در استان تلاش کردیم تا هزینه‌های تمام شده برای سرمایه گذاران به نوعی باشد که با کمترین دغدغه خاطر و دسترسی به اهداف خود در حوزه تولید برسند.
 
فرهاد دلق پوش با تاکید بر اینکه شهرک صنعتی سفید رود یکی از بخش های خصوصی قبل از انقلاب و یکی از ظرفیت های مهم و آبروی استان است افزود: 40 درصد بار اشتغال در کشور بر عهده سازمان صمت است و باید با همگرایی و هم افزایی همه کارگروه ها مشکلات غیر اداری بوجود آمده را به کمترین حد ممکن برسانیم.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان مهمترین مشکل شهرک‌های صنعتی را در کمبود زمین دانست و بیان داشت: با توجه به اینکه شهرک های صنعتی ما اشباح شده باید به فکر زمین های جدید برای توسعه تولید باشیم.
 
وی در پایان اتصال راه آهن از گیلان به منطقه آزاد انزلی و جمهوری آذربایجان را فرصت جدیدی برای استان دانست و افزود: این سازمان آمادگی آن را دارد که در رفع مشکلات تصفیه خانه و تاسیسات زیربنایی شهرک های صنعتی در سطح ملی و استانی همکاری کامل را داشته باشد .
انقلاب سازمان صنعت معدن و تجارت کسب و کار مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر