کد خبر: 1013176 A

معاون عمرانی استاندار سمنان مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: گزارشی از اقدمات ۱۰ سال اخیر ایمیدور و دیگر شرکت‌های دولتی در بخش‌های مختلف عمرانی، اقتصادی و توسعه‌ای در استان سمنان تدوین و به مردم ارائه شود.

به گزارش ایلنا از سمنان،‌ منوچهر فخری روز یکشنبه در نشست پیگیری احداث خط و ایجاد پُست و برق‌رسانی به معادن جنوب شهرستان‌های شاهرود و دامغان در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری افزود: شرکت‌های دولتی در ارتباط با انجام فعالیت هایی که در استان قبول مسئولیت کردند، گزارش دهند و باید مسئولان در بخش های مختلف کاری پاسخگوی اقدامات دستگاه های اجرایی باشند.

او خاطر نشان کرد: مدیران کل دستگاه‌های اجرائی نسبت به مصوبه‌ها و طرح‌هایی که قبل از دوره مسئولیت آنان در گام اجرائی یا تصویب شد باید پاسخگو باشند و برای تسریع در انجام این طرح ها بکوشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: در بحث احداث خط، ایجاد پُست و برق‌رسانی به معادن جنوب شهرستان‌های شاهرود و دامغان باید مشخص شود که اجرای این طرح صرفه اقتصادی برای سرمایه‌گذاران دارد و اگر بخش خصوصی برای اجرای طرح های اقتصادی در این مناطق اقدام‌ کرد، مشخص شود که در سه تا پنج سال، اعتباراتی را که هزینه کرده است با درآمدزایی به وی برمی گردد.

فخری ادامه داد: در اجرای این طرح از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزیران مربوطه استفاده شود و نامه نگاری ها در این ارتباط از سوی مسئولان ارشد استان به مقامات کشوری ارسال خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اضافه کرد: احداث خط و ایجاد پُست و برق‌رسانی به معادن جنوب شهرستان‌های شاهرود و دامغان از ماه های گذشته با پیگیری های استاندار و گفت و گوی ویدئو کنفرانسی ایشان با وزیر نیرو به طور جد در دستور کار قرار گرفته است.

 

ایمیدرو معاون عمرانی استاندار سمنان معادن جنوب دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر