کد خبر: 1013096 A

محمدی اعلام کرد:

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت پنج مورد فوت طی ۲۴ ساعت گذشته در استان مجموع جان‌باختگان از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک‌هزار و ۴۰۴ نفر رسیده است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: ورودی و خروجی استان طی ۲۴ ساعت گذشته روندی آرام داشته به گونه‌ای که در این بازده زمانی، ۵۷ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و ۶۷ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی تعداد موارد پی. سی. آر مثبت از ابتدای شروع شیوع کرونا در استان تاکنون را ۴۰ هزار و ۸۵ مورد عنوان کرد و افزود: در این بازده زمانی تاکنون، ۲۴ هزار و ۶۲۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

محمدی تعداد موارد فوت با ابتلای قطعی در شبانه‌روز گذشته را پنج نفر اعلام کرد و گفت: مجموعه جان‌باختگان استان از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون به یک‌هزار و ۴۰۴ نفر رسیده است.

وی در پایان با تبریک روز پرستار، خاطرنشان کرد: اگر هم‌استانی‌ها می‌خواهند برای یک سال خدمات طاقت‌فرسا پرستاران بخش مراقبت از بیماران کرونایی هدیه بدهند، حتما دورهمی‌های یلدایی را دور از هم برگزار کنند تا کار آنها در روز‌های آتی با افزایش تعداد مبتلایان بیشتر نشود.

استان کرمانشاه امار فوتی ها بیماری کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر