کد خبر: 1013034 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: پرستاران در حوزه اداری با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند که باید حل شود و این قشر دغدغه دیگری نداشته باشند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور در مراسم تجلیل از پرستاران استان قزوین، اظهار کرد: البته مسائل و مشکلات زیادی در حوزه ساختار اداری پرستاران وجود دارد که این مهم به معنای بی احترامی و بی توجهی به زحمات پرستاران نیست و تمامی تلاش خود را باید به کار بگیریم تا این مشکلات کاهش یابد.

استاندار قزوین افزود: بیش از ۱۰ ماه است که پرستاران شبانه روز و با تمام توان در راه مقابله با ویروس منحوس کرونا تلاش می کنند که این موضوع جای قدردانی ویژه دارد.

جمالی‌پور بیان کرد: در روزگاری که مردم و جامعه با ترس و اضطراب به موضوع کرونا نگاه می‌کردند، پرستاران با روحیه ایثار و فداکاری خود به جنگ با این ویروس رفتند و صحنه‌های ماندگاری را برای ثبت در تاریخ رقم زدند.

نماینده عالی دولت در استان اضافه کرد: پرستاران با خداوند متعال معامله کرده اند  ولی مسئولان و مردم هم وظیفه دارند که از این زحمات قدرشناسی کنند که خوشبختانه این مهم تا به امروز به خوبی محقق شده و شهروندان قدردان زحمات پرستاران هستند.

 استاندار قزوین یادآور شد: با تمام توان در خدمت پرستاران و کادر درمانی هستیم و تلاش می کنیم با به کارگیری از ظرفیت نهادهای مختلف از جمله وزارت بهداشت بتوانیم مشکلات این قشر ایثارگر را کاهش دهیم.

جمالی پور عنوان کرد: البته امروز دوست داشتیم در اجتماعی بزرگ در بین پرستاران حضور یافته و از آنها تقدیر و تشکر کنیم ولی با توجه به شرایط کرونا این امکان وجود ندارد و از منتخبان این جامعه زحمتکش تقدیر می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی امروز در کنار جامعه پرستاری زحمات زیادی را می کشند و به صورت گمنام و با رویکرد دینی و اعتقادی در بیمارستان ها حاضر شده و جانفشانی می کنند که باید از تلاش های آنان نیز قدردانی کرد.

استان قزوین جامعه مشکلات وزارت بهداشت ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر