کد خبر: 1012859 A

سرپرست سازمان مشاغل شهری شهرداری قزوین:

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین گفت: تیم‌های نظارتی ویژه بازرسی در سطح شهر قزوین فعال هستند تا نظارت‌های لازم را بر روی قیمت میوه های شب یلدا انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علیرضا شمسینی اظهار کرد : به منظور جلوگیری از گران فروشی میوه شب یلدا تیم‌های نظارتی ویژه بازرسی در سطح شهر فعال هستند تا نظارت‌های لازم را انجام دهند.

سرپرست سازمان مشاغل شهری شهرداری ادامه داد: در حال حاضر میوه به اندازه کافی در بازار میوه و تره‌بار قزوین وجود دارد و هیچ کمبود و مشکلی برای تامین آن وجود ندارد.

شمسینی بیان کرد: جهت رفاه حال شهروندان و در راستایی ستاد تنظیم بازار شب یلدا در بازارچه‌های تحت پوشش شهرداری قزوین مرغ، ماهی و میوه با نرخ مصوب دولتی توزیع می‌شود.

وی افزود: در شرایط فعلی تمامی اقلام مورد نیاز شهروندان به وفور در میادین میوه و تره‌بار موجود است و هیچ گونه کمبودی نداریم.

این مسئول اضافه کرد: با توجه به اعمال محدودیت‌ها در شب یلدا فعالیت کسبه سطح شهر و میدان تره‌بار نیز تا ساعت ۱۸ عصر امروز خواهد بود.

سرپرست سازمان مشاغل شهری شهرداری با اشاره به فعالیت دستفروشان در روز بازارهای قزوین افزود: براساس ستاد مقابله با کرونا استان فعالیت این روز بازارها در زمان های تعیین شده با رعایت پروتکل های بهداشتی در  چهار روز بازار شامل شنبه بازار، سه‌شنبه بازار، چهارشنبه بازار و جمعه بازار است.

شمسینی تاکید کرد: شهروندان قزوینی به منظور پیشگیری از کرونا با رعایت نکات بهداشتی در بازار و محل خرید حاضر شوند و به منظور رعایت محدودیت ها تردد، خرید خود را به دقایق پایانی موکول نکنند.

شب یلدا شهرداری کشاورزی میادین میوه و تره میوه شب یلدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر