کد خبر: 1012775 A

نماینده سپیدان و بیضا :

عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده سپیدان و بیضا در مجلس گفت:تولیدکنندگان ایرانی باید محصول قابل رقابت و با کیفیت بالا تولید کنند و با کیفیت خود بتوانند گوی سبقت را از کالاهای خارجی بگیرند.

به گزارش ایلنا محسن علیزاده طی دیدار با مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم بانک ها حمایت از تولیدکنندگان است، اظهار داشت: رونق تولید و اشتغال، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی در سال های اخیر همواره مورد توجه و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده، لذا حمایت از تولید و رزمندگان جنگ اقتصادی یکی از رسالت های مهم و خطیر بانک ها می باشد.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از تولیدکنندگان علاوه بر تثبیت اشتغال، مسیر جهش تولید را هموار تر می کند.

او افزود: تولید کننده خرد و کلان و بنگاههای کوچک اقتصادی و زود بازده در این برهه حساس کشور، نقش ارزشمندی در خنثی‌سازی توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان و تامین نیازهای اساسی کشور بر عهده دارند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در این دیدار گفت: این بانک با توجه به ماموریت توسعه ای که برعهده دارد و با هدف رونق بخشیدن به صنایع اهتمام خودرا درمسیر حمایت از تولید قرار داد.

حسین مهری افزود: تامین نقدینگی مورد نیاز، بزرگترین مشکل تولیدکنندگان در شرایط تحریم های ظالمانه اقتصادی است و بانک صنعت و معدن مصمم تر از گذشته، نقطه اتکای تولیدکنندگان و کارآفرینان کشور است.

 

اقتصاد مقاومتی جنگ رقابت رهبر معظم انقلاب اسلامی کمیسیون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر