کد خبر: 1012723 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

استاندار البرز در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرتلاش پرستاری بویژه پرستاران فداکار و زحمتکش البرزی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از البرز، متن کامل پیام شهبازی استاندار البرز به شرح ذیل است:

سالروز ولادت باسعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری ( سلام الله علیها ) که بنام روز پرستار نامگذاری شده است که نشان‌گر اهمیت و ارزش این حرفه مقدس و مایه مباهات برای پرستاران جامعه ماست.

حرفه گرانمایه و پرزحمت پرستاری، تفسیر زیبای فداکاری، صبوری و نوع دوستی است.

تلاش های شبانه روزی و انسانى پرستاران براى بهبود حال بیماران، عملی صالح محسوب می شود و اگر با سایر مشاغل، مقایسه شود، می توان گفت، این حرفه، شغل نیست،  عشق است.

امروز ترس و وحشت از شیوع ویروس کرونا مدارس، دانشگاه‌ها، مراسم ازدواج، دورهمی‌ها، کلاس‌های ورزش و آموزشی و حتی نماز جمعه و سایر تجمعات را به تعطیل کشانده است.

شاید هیچ زمانی مثل الان نیاز به پرستاران و اهمیت شغل پرستاری برای همگان به این مرتبه از اولویت احساس نمی شد اما بر همگان ثابت شد در زمانیکه همه مردم را در خانه ماندن تشویق می کنند فقط مبارزین و سفید پوشان خط مقدم کرونا هستند که دیواری محکم ساخته اند تا حاشیه امنی برای جامعه بشری و کرونا باشند،آنها عزم‌شان را جزم کرده اند تا با حفظ روحیه جهادی‌شان شیوع ویروس منحوس کرونا را کنترل و به امید خدا معدوم کند.

اینجانب خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان انسانیت و مهرورزی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

استاندار البرز روز پرستار 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر