کد خبر: 1012604 A

نماینده البرز در مجلس:

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی ضمن موثر دانستن خدمات صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: نمایندگان مجلس و دولت در تلاش هستند تا مشکلات و دغدغه‌های بیمه‌ای مردم را حل کنند.

به گزارش ایلنا از البرز، حدادی در دیدار با هادی بشیری مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان البرز ضمن تقدیر از خدمات برای جامعه هدف صندوق، اظهار داشت: ارایه خدمات بیمه‌ای به تمامی اقشار بر اساس قانون، تکلیف دولت است.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس و دولت در تلاش‌اند تا مشکلات و دغدغه‌های بیمه‌ای مردم را حل کنند، تاکید کرد: تامین آتیه و ایجاد امنیت برای مردم جزو اقدامات پسندیده ای است که صندوق‌ بیمه اجتماعی نقش موثری در دستیابی به آن دارد.

هادی بشیری در ادامه این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق در استان گفت: حدود 5 هزار خانوار روستایی در شهرستانهای ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان شناسایی شده که فاقد بیمه اجتماعی هستند و برنامه‌ریزی شده تا پس از اطلاع‌رسانی و عضویت آنها در صندوق، بتوانند از مزایای بیمه اجتماعی برخوردار شوند .

مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان البرز، ادامه داد: علی‌رغم وضعیت حاکم بر استان و شیوع موج دوم کرونا در 6 ماهه اول سال جاری، صندوق توانسته است ضمن تثبیت عملکرد سال قبل خود رشد 180 درصدی را درمقایسه با سال 97 داشته باشد.

بشیری اظهار داشت: بیش از 13 هزار خانوار در استان البرز بیمه صندوق هستند که از این تعداد 67 درصد روستائیان و عشایر 15 درصد کشاورز و مشاغل مرتبط با کشاورزی، 3درصد راننده برون شهری و مابقی را مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تشکیل می‌دهند.

در پایان این جلسه مدیر صندوق استان البرز  نماد پانزدهمین سال تاسیس صندوق را به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اهدا کرد.

هادی بشیری-مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان البرز نماینده البرز در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر