کد خبر: 1012596 A

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان خبر داد:

با هوشیاری مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید میرزایی شهرستان بندرعباس 40 تن یراق آلات قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال از یک دستگاه کامیون کشف شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در پی خبری مبنی بر قصد قاچاقچیان بر انتقال مقادیری کالای قاچاق از محورهای ایستگاه بازرسی شهید میرزایی بندرعباس،پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران حین کنترل خودروهای عبوری محور بندرعباس- حاجی آباد، 2 دستگاه کامیون متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: ضمن توقف خودروها در بازرسی دقیق از آنها 40 تن یراق آلات قاچاق و فاقد مجوز قانونی کشف شد.

سردار جعفری ارزش محموله کشف شده را برابر نظر کارشناسان 20 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: یک متهم در این رابطه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

محموله 25 میلیاردی روغن موتور قاچاق در بندرعباس توقیف شد 

فرمانده انتظامی استان از کشف 10 هزار و 934 لیتر روغن موتور احتکار شده به ارزش 25 میلیارد ریال شهرستان بندرعباس خبر داد.

 سردار غلامرضا جعفری بیان  کرد: در پی کسب خبری مبنی بر انبار روغن موتور خودروهای سبک و سنگین در یکی از محلات شهر بندرعباس، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و نماینده اداره صمت شهرستان به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این انبار، 10 هزار و 934 لیتر روغن موتور احتکار شده را که ارزش آن برابر نظر کارشناسان 25 میلیارد ریال برآورد شده، کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تقدیر از همکاری های مجدانه ادارات تعزیرات حکومتی و صمت در

مبارزه با محتکران، گفت: کلیه اقلام مکشوفه توقیفی پس از هماهنگی قضائی به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انتقال داده شد.

پلیس آگاهی خودرو قاچاق نیروی انتظامی هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر