کد خبر: 1012545 A

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۶۰۰ میلیارد ریال تجهیزات ساختمانی برای تکمیل طرح بیمارستان در حال ساخت ولیعصر (عج) اراک خریدار شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعیدرضا سلطانی افزود: تجهیزات خریداری شده شامل آسانسور، چیلرهای برج خنک کننده، کنسول گاز طبی، تجهیزات آشپزخانه، پمپ خنک کننده و کف پوش است.

او ادامه داد: روند کُند ساخت و ساز در این مجموعه باعث شد بر اساس دستور وزارت بهداشت، پیگیری ویژه‌ای در دستور کار قرار گیرد و حتی در یک مقطع زمانی قطع همکاری با پیمانکار مطرح شد، اما علیرغم مهلت ۲ ماهه به پیمانکار، تنها ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی در طرح اتفاق افتاد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: اکنون در حال تحویل کارگاه ساخت و ساز بیمارستان هستیم و قطع همکاری با پیمانکار و انتخاب پیمانکار واجد شرایط در دستور کار قرار گرفته است تا روند کار با سرعت ادامه یابد.

سلطانی تصریح کرد: 2000 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل بیمارستان در حال ساخت حضرت ولی‌عصر (عج) اراک نیاز است و این طرح تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

ساخت بیمارستان ولیعصر (عج) اراک با ۵۰۰ تخت بستری در ۱۳ طبقه با ظرفیت مطلوب درمان برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی غرب کشور سال 1387 آغاز شده است، و اکنون با گذشت حدود 12 سال تکمیل این طرح بزرگ ملی مطالبه جدی مردم و مسئولان استان مرکزی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک بیمارستان ولیعصر (عج) اراک خرید 600 میلیارد ریال تجهیزات ساختمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر