کد خبر: 1012501 A

رئیس سازمان صمت استان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: عملکرد اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی استان قزوین جهت حضور پررنگ‌تر در مسائل بازار باید تقویت شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عزیزاله افضلی در نشست کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی مرکز استان قزوین، اظهار کرد: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی استان در اجرای سیاست‌های دولت نقش موثری ایفا می‌کنند و امیدواریم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته شاهد تقویت و بهبود روند ساختاری اتحادیه‌های صنفی استان باشیم.

رئیس سازمان صمت استان بیان کرد: کمیسیون نظارت استان از رسالت خطیر و مهمی برای اصلاح برخی رویه‌ها و روندهای موجود در اتحادیه‌ها برخوردار است و باید با توجه به تاکید استاندار قزوین برای انجام این رسالت مهم، ورود پررنگ و موثری داشته باشد.

افضلی اضافه کرد: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی استان در ایام شیوع ویروس کرونا و رعایت محدودیت‌های وضع شده ستاد مقابله با کرونای استان همکاری لازم را داشتند که باید از همکاری و همراهی آنها قدردانی کرد.

او ادامه داد: قصد و هدف کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی استان، مداخله در بازار نیست اما برای اصلاح برخی رویه‌ها و ساختارهای نامناسب که نظارت بر بازار را با مشکل مواجه می‌کند در اسرع وقت اقدام خواهد کرد.

ارائه گزارش عملکرد مالی و متمم بودجه سال ۱۳۹۹ اتاق اصناف، بررسی ابطال پروانه کسب یکی از اعضای اتحادیه صنف ورقکاران، بررسی نرخنامه پنچرگیران و آموزشگاه‌های رانندگی و ادغام اتحادیه شیشه بران ساختمانی به دلیل نرسیدن به حد نصاب از دستورهای جلسه امروز کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی استان بود.

استان قزوین دولت سازمان صنعت معدن و تجارت استان ویروس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر