کد خبر: 1012488 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام از اعمال محدودیت‌های پیشگیرانه تردد شب یلدا از امروز در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی استان به مدت ۲ روز خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ ابوالفضل کهزادی با اعلام این خبر گفت: برای پیشگیری از رفت و آمد‌ها در اعمال محدودیت های تردد شب یلدا از امروز تردد خودرو‌های شخصی از ساعت ۲۰ شب الی ۴ بامداد ممنوع است.

وی با بیان اینکه دورهمی‌های شب یلدا بزرگترین تهدید برای افزایش مجدد شیوع کرونا محسوب می‌شود، افزود: به همین مظنور و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، منع تردد از ساعت ۲۰ شب روز‌های شنبه و یکشنبه با جدیت و حساسیت بیشتری در دستور کار قرار می گیرد.

رئیس پلیس راهور استان ایلام با اشاره به اینکه مردم همچنان رکن اساسی این طرح مهم و پیشگیرانه هستند. گفت: بنابراین موفقیت و ثمربخش بودن نتایج این طرح منوط به مشارکت و همراهی مردم است.

سرهنگ کهزادی با تاکید بر اینکه پلیس هیچ گونه مماشاتی با متخلفان و ناقضان پروتکل‌های بهداشتی نمی‌کند. تاکید کرد: درصورت تردد بی مورد و غیر مجاز خودرو‌های شخصی در معابر شهری در ساعات ممنوعیت جریمه ۲۰۰ هزار تومانی در انتظار متخلفان است.

پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور شب یلدا ایلام استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر