کد خبر: 1012311 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

محسن علیزاده نماینده مردم سپیدان و بیضا در پیامی فرارسیدن زادروز حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران خدوم و گرانقدر تبریک گفت.

به گزارش ایلنا متن پیام محسن علیزاده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

... وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا ...

و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویی همه مردم را زنده کرده است (سوره مبارک مائده ( آیه32)

نامگذاری سال روز ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری ، پیام آور حماسه خونین کربلا حضرت زینب (س)، به نام "روز پرستار" در تقویم رسمی ایران اسلامی ، بیانگر اهمیت و جایگاه ارزشمند این حرفه مقدس است. پرستاری ، به عنوان حرفه ای انسان دوستانه ، همواره با عطوفت و صبوری عجین بوده و براین اساس ، تلاش پرستاران در مراقبت از بیماران و کمک به تسکین آلام و بهبودی مجدد آنان که یقینا رضایت پروردگار قادر و متعال را به دنبال دارد از ارزشی بس والا برخوردار است.

بدون شک حرفه مقدس پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار و یا نگهبانی از مرز حیات بیمار نیست بلکه؛ دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است.

اینجانب خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان انسانیت و ایمان خاصه پرستاران ارزشمند حوزه انتخابیه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

تقویم حضرت زینب حضرت زینب کبری روز پرستار نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر