کد خبر: 1012260 A

مدیرکل راهداری اردبیل خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: عملیات بازگشایی و برف روبی راه 281 روستای استان با تلاش راهدارانت درحال انجام است.

به گزارش ایلنا، کلیم اله وثوقـی در گفت وگوی زنده تلفنی با برنامه سلام ساوالان رادیوی مرکز اردبیل افزود: این میزان راه روستایی در نقاط کوهستانی و صعب العبور شهرستانهای خلخال،کوثر، اردبیل ، نیر،گرمی و مشکین شهر واقع شده که امیدواریم تا پایان امروز بطور کامل شاهد تردد در این روستاها باشیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل  از ۸۰ اکیپ‌ راهداری زمستانی در محورهای مواصلاتی استان اردبیـل خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیـل باز است و تردد در آنها جریان دارد. 

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیـل تصریح کرد: در طرح زمستانی امسال ۴۲۰ نفر نیروی راهداری در گردنه‌ها، محورها و راهدارخانه های استان با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین مستقر شده اند تا خدمات لازم را به مردم عزیز ارائه کنند. 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با قدردانی از تلاش های نیروهای پلیس راه، هلال احمر، اورژانس جاده ای و سایر نیروهای امدادی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

برف بازگشایی راه راهداری اردبیل کلیم اله وثوقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر