کد خبر: 1011430 A

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی خبر داد:

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از اجرای طرح بورسیه تحصیلی رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،علی شیرکانی درباره طرح حمایت تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی از رتبه‌های برتر کنکور سال99، گفت: این صندوق به منظور افزایش خدمات کوتاه مدت خود و با تاکید بر رفع دغدغه‌های تحصیلی خانوارهای روستایی حمایت تحصیلی از فرزندان آنها را اولویت قرار داده و به همین منظور طرح بورسیه تحصیلی رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال جاری را اجرا می کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی ادامه داد: مبنای اجرای این طرح نظرسنجی از خانواده‌های عضو صندوق بود  که با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)  صورت گرفت و مشخص کرد موضوع حمایت مالی از تحصیل فرزندان یکی از دغدغه‌های اصلی این عزیزان به شمار می رود.
 
او درخصوص چگونگی و شرایط بهره‌مندی از بورسیه تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، افزود: مهم‌ترین معیار استفاده از این طرح عضویت پدر، مادرو یا خود فرد در صندوق بیمه اجتماعی است.
 
شیرکانی در پاسخ به اینکه آیا این حمایت‌ها ادامه خواهد داشت یا نه، نیز گفت: مشمولین این طرح طی دوران 4 ساله تحصیل خود در مقطع کارشناسی در صورت تمدید عضویت والدین و یا خود دانشجو، می‌توانند در سالهای آتی نیز از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.
 
 

 

دانشجو دانشجویان ایران کنکور والدین بورسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر