کد خبر: 1011314 A

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان :

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان با بیان اینکه پژوهش در استان به صورت مسئله محور است، گفت: در حال حاضر یک درصد سهم پژوهشی دستگاه‌های اجرایی قانونمند شده است.

به گزارش ایلنا از رشت،کیمیا تنهایی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بهتر شدن وضعیت اتخاذ رویکرد پژوهشی طی سال‌های اخیر در استان گیلان، تصریح کرد: در حال حاضر یک درصد سهم پژوهشی دستگاه‌های اجرایی قانونمند شده و رویکرد تقاضا محور دارد و به مسائل استان اختصاص می‌یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان افزود: دو محور اصلی که دستگاه‌های اجرایی استان گیلان بر روی آن کار کردند مربوط به جهش تولید و پیامدهای ناشی از بیماری کووید ۱۹ و اثرات آن بر حوزه اقتصادی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه پژوهش در استان گیلان به صورت مسئله محور شده است، اضافه کرد: در سال ۹۶، برنامه پویایی اشتغال گیلان مورد مطالعه قرار گرفت و طی آن ۱۰ رسته که بیشترین اشتغالزایی را داشتند انتخاب شده و تسهیلات نیز مطابق آن اختصاص یافت.

تنهایی ادامه داد: سال گذشته اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان دو طرح کاربردی در حوزه زنجیره ارزشی ارائه کرد و به عنوان دستگاه برتر نیز شناخته شد و طی آن حلقه‌های مفقوده زنجیره ارزش را بررسی کردند.

 

استان گیلان اقتصادی و اجتماعی دستگاه های اجرایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر