کد خبر: 1011206 A

صارمی خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از عزم جزم امور اراضی برای اجرای احکام قضایی در راستای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز و آزادسازی اراضی بخش کشاورزی و باغات در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز ، اسماعیل صارمی با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای احکام قطعی، تعداد دو مورد اجرای احکام در روستاهای درده و نشترود واقع در بخش آسارا انجام شد.

وی ادامه داد: این ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور نماینده دادستانی، عوامل انتظامی، کلانتری و کارشناسان جهاد کشاورزی کرج، تخریب و 10 هزار متر مربع از اراضی آزادسازی شد.

صارمی با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی و باغات اظهار داشت: بارها تذکر داده ایم که بدون مجوز در زمین های کشاورزی هیچگونه تغییر کاربری صورت نگیرد، چرا که اموال خود افراد از بین می رود. ما باید این اراضی را با حفظ کاربری کشاورزی و باغی به نسل‌های بعد منتقل کنیم و در این راه با هرگونه دست درازی، تخلف، طمع کاری و ساخت و ساز غیرمجاز و دخل و تصرف در این زمین ها که مانع از تولید محصولات کشاورزی و باغی شود به شدت برخورد می کنیم و تلاش‌های مجموعه جهاد کشاورزی کرج برای کوتاه کردن دست متصرفان از بستر تولید غذای مردم با جدیت ادامه دارد و هیچگونه چشم پوشی و اغماضی نداریم.

وی ادامه داد: شهروندان در صورت مواجهه تخلفات ساخت و ساز غیر مجاز، موارد را به سامانه 131 حفاظت اراضی جهاد کشاورزی اطلاع دهند.

ساخت و ساز غیرمجاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر